Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB2010FDD10M0
HVCB2010FDD10M0
HVCB2010FDD10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB2010FDD10M0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB2010FDD10M0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10M OHM 1% 1W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB2010FDD10M0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10M OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43657 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 10 MOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric)
Αλλα ονόματα HVCB2010FDD10M0DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.76mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film