Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB1206JTL500M
HVCB1206JTL500M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB1206JTL500M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB1206JTL500M
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 500M OHM 5% 1/3W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB1206JTL500M Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 500M OHM 5% 1/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83840 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 500 MOhms Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film