Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB1206FDC47M0
HVCB1206FDC47M0
HVCB1206FDC47M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB1206FDC47M0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB1206FDC47M0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES SMD 47 MOHMS 1% 1/3W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB1206FDC47M0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES SMD 47 MOHMS 1% 1/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27168 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 47 MOhms Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα HVCB1206FDC47M0TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.76mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, Pulse Withstanding
Λεπτομερής περιγραφή 47 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film