Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HPC12JT10R0
HPC12JT10R0
HPC12JT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HPC12JT10R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HPC12JT10R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10 OHM 5% 5W 5048 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HPC12JT10R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 10 OHM 5% 5W 5048 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4908 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHPC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm) Σειρά HPC
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead
Αλλα ονόματα HPC 12 10 5% R