Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HPC12JB250R
HPC12JB250R
HPC12JB250R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HPC12JB250R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HPC12JB250R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 250 OHM 5% 5W 5048 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HPC12JB250R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 250 OHM 5% 5W 5048 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4505 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHPC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm) Σειρά HPC
Λειτουργία του πίνακα 250 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead
Αλλα ονόματα HPC 12 250 5% B