Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HMC1206KT510M
HMC1206KT510M
HMC1206KT510M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HMC1206KT510M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HMC1206KT510M
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 510M OHM 10% 1/4W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HMC1206KT510M Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 510M OHM 10% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 531477 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHMC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±1000ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Σειρά HMC
Λειτουργία του πίνακα 510 MOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα HMC 1/8 510M 10% R