Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > HDM14JT39K0
HDM14JT39K0
HDM14JT39K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HDM14JT39K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HDM14JT39K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 39K OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος HDM14JT39K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 39K OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3880086 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHDM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -500/ +350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm) Σειρά HDM
Λειτουργία του πίνακα 39 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 39 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Σύνθεση Carbon Film