Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > FCR1206KT390R
FCR1206KT390R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FCR1206KT390R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FCR1206KT390R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 390 OHM 10% 1/4W 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FCR1206KT390R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 390 OHM 10% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2906359 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecFCR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FCR
Λειτουργία του πίνακα 390 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 390 Ohms ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Σύνθεση Thick Film