Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > EWT50JB10R0
EWT50JB10R0
EWT50JB10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EWT50JB10R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EWT50JB10R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EWT50JB10R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10993 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSWT, EWT Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm)
Σειρά EWT Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα EWT 50 10 5% B