Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSSH2728JT47L0
CSSH2728JT47L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSSH2728JT47L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSSH2728JT47L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.047 OHM 5% 4W 2827 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSSH2728JT47L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.047 OHM 5% 4W 2827 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 168915 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2728
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm) Σειρά CSSH
Λειτουργία του πίνακα 47 mOhms Ισχύς (Watts) 4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 2827 (7067 Metric), 2728
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.049" (1.24mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 47 mOhms ±5% 4W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Σύνθεση Metal Foil