Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSS2512JT22L0
CSS2512JT22L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSS2512JT22L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSS2512JT22L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.022 OHM 5% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSS2512JT22L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.022 OHM 5% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 290642 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Σειρά CSS
Λειτουργία του πίνακα 22 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Σύνθεση Metal Foil