Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSS2512FT35L0
CSS2512FT35L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSS2512FT35L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSS2512FT35L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 0.035 OHM 1% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSS2512FT35L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 0.035 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 233946 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 2W Τάσης - Ανάλυση 2512
Πάχος (Max) ±15ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Σειρά CSS Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CSS2512FT35L0 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.035 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 0.035 OHM 1% 2W 2512 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Foil