Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSRN2010JTR250
CSRN2010JTR250
CSRN2010JTR250
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSRN2010JTR250 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSRN2010JTR250
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 0.25 OHM 5% 1W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSRN2010JTR250 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 0.25 OHM 5% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 815099 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 1W Τάσης - Ανάλυση 2010
Πάχος (Max) ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Σειρά CSRN Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Πόλωση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CSRN2010JTR250 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 0.25 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 0.25 OHM 5% 1W 2010 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film