Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSRN0815FT20L0
CSRN0815FT20L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSRN0815FT20L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSRN0815FT20L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1% 1W 1508 WIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSRN0815FT20L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1% 1W 1508 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 284649 pcs Φύλλο δεδομένων CSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0815
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Σειρά CSRN
Λειτουργία του πίνακα 20 mOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film