Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSRF2512FK33L0
CSRF2512FK33L0
CSRF2512FK33L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSRF2512FK33L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSRF2512FK33L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.033 OHM 1% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CSRF2512FK33L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4971 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSRF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm) Σειρά CSRF
Λειτουργία του πίνακα 33 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα CSRF 2 0.033 1% I