Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSRF2010FG18L0
CSRF2010FG18L0
CSRF2010FG18L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSRF2010FG18L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSRF2010FG18L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.018 OHM 1% 1W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSRF2010FG18L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.018 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236360 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSRF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά CSRF
Λειτουργία του πίνακα 18 mOhms Ισχύς (Watts) 1W