Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSR2512FT40L0
CSR2512FT40L0
CSR2512FT40L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR2512FT40L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSR2512FT40L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.04 OHM 1% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSR2512FT40L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 359128 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Σειρά CSR
Λειτουργία του πίνακα 40 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα CSR 2 0.04 1% R