Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSR2010FTR294
CSR2010FTR294
CSR2010FTR294
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR2010FTR294 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSR2010FTR294
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.294 OHM 1% 1W 2010
Product parameter
Αριθμός μέρος CSR2010FTR294 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.294 OHM 1% 1W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 499883 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm) Σειρά CSR
Λειτουργία του πίνακα 294 mOhms Ισχύς (Watts) 1W