Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSR0805JTR250
CSR0805JTR250
CSR0805JTR250
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR0805JTR250 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSR0805JTR250
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.25 OHM 5% 1/4W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSR0805JTR250 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.25 OHM 5% 1/4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2103325 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά CSR
Λειτουργία του πίνακα 250 mOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 250 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film