Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CSR0805FKR280
CSR0805FKR280
CSR0805FKR280
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSR0805FKR280 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSR0805FKR280
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.28 OHM 1% 1/4W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CSR0805FKR280 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.28 OHM 1% 1/4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 989865 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά CSR
Λειτουργία του πίνακα 280 mOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα CSR 1/4 0.28 1% I