Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CFM1JA68R0
CFM1JA68R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CFM1JA68R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CFM1JA68R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68 OHM 1W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CFM1JA68R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3972074 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm) Σειρά CFM
Λειτουργία του πίνακα 68 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 68 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film