Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CFM14GT680R
CFM14GT680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CFM14GT680R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CFM14GT680R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 680 OHM 1/4W 2% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CFM14GT680R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 680 OHM 1/4W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5463288 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Σειρά CFM
Λειτουργία του πίνακα 680 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 680 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Σύνθεση Carbon Film