Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CFM12JT1M60
CFM12JT1M60
CFM12JT1M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CFM12JT1M60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CFM12JT1M60
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.6M OHM 1/2W 5% CF MINI
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CFM12JT1M60 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.6M OHM 1/2W 5% CF MINI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4425410 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -1500ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) Σειρά CFM
Λειτουργία του πίνακα 1.6 MOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CFM 1/2 1.6M 5% R