Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CF1JT22R0
CF1JT22R0
CF1JT22R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CF1JT22R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CF1JT22R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος CF1JT22R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1362721 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Σειρά CF
Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CF 1 22 5% R
CF1225%R
CF1225%R-ND