Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CF14JT4M70
CF14JT4M70
CF14JT4M70
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CF14JT4M70 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CF14JT4M70
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 4.7M OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος CF14JT4M70 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 4.7M OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9258131 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -1500ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Σειρά CF
Λειτουργία του πίνακα 4.7 MOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CF 1/4 4.7M 5% R