Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CF14JB7R50
CF14JB7R50
CF14JB7R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CF14JB7R50 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CF14JB7R50
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 7.5 OHM 1/4W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CF14JB7R50 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 7.5 OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3157936 pcs Φύλλο δεδομένων CF, CFM SeriesResistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) ±400ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Σειρά CF Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CF14JB7R50
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 7.5 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 7.5 OHM 1/4W 5% AXIAL