Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB7JB20R0
CB7JB20R0
CB7JB20R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB7JB20R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB7JB20R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 20 OHM 7W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB7JB20R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 20 OHM 7W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 393672 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Square x 1.378" L (9.50mm x 35.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 7 20 5% B
CB7205%B
CB7205%B-ND