Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB5JB3R30
CB5JB3R30
CB5JB3R30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB5JB3R30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB5JB3R30
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 3.3 OHM 5W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB5JB3R30 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 3.3 OHM 5W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 862055 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 5 3.3 5% B
CB53.35%B
CB53.35%B-ND