Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB2JB15R0
CB2JB15R0
CB2JB15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB2JB15R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB2JB15R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 2W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB2JB15R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 15 OHM 2W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 839046 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 2 15 5% B
CB2155%B
CB2155%B-ND