Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB15JBR360
CB15JBR360
CB15JBR360
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB15JBR360 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB15JBR360
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.36 OHM 15W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB15JBR360 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.36 OHM 15W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179819 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±800ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 360 mOhms Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 15 0.36 5% B