Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB10JB75R0
CB10JB75R0
CB10JB75R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB10JB75R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB10JB75R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 75 OHM 10W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB10JB75R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 75 OHM 10W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 368731 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 10 75 5% B