Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Χορτοκοπτικά, μεταβλητούς πυκνωτές > GWF8R050
GWF8R050
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GWF8R050 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GWF8R050
Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GWF8R050 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3645 pcs Φύλλο δεδομένων GN,GU,GW Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia (3.00mm) Σειρά PISTONCAP®
Q @ Συχν 1000 @ 250MHz Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.470" (12.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Sapphire Λεπτομερής περιγραφή 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole
χωρητικότητα Σειρά 0.8 ~ 8pF Τύπος προσαρμογής -