Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Χορτοκοπτικά, μεταβλητούς πυκνωτές > GAA14006
GAA14006
GAA14006
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GAA14006 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GAA14006
Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 1-14PF 250V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GAA14006 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 1-14PF 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3733 pcs Φύλλο δεδομένων GAA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" Dia (7.62mm) Σειρά AIRTRIM® GAA
Q @ Συχν 5000 @ 100MHz Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα GAA14006-ND
SG9109
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος User Defined Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Air Λεπτομερής περιγραφή 1 ~ 14pF Trimmer Capacitor 250V Top User Defined
χωρητικότητα Σειρά 1 ~ 14pF Τύπος προσαρμογής Top