Σπίτι > Προϊόντα > Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, > Διαρθρωτικών ταμείων, κίνηση υλικού > ROB-12544
ROB-12544
ROB-12544
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ROB-12544 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ROB-12544
Κατασκευαστής SparkFun
Περιγραφή SHAFT SOLID 1/8"D X 9"L
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ROB-12544 Κατασκευαστής SparkFun
Διαθέσιμη ποσότητα 79063 pcs Φύλλο δεδομένων ROB-12544
Κατηγορία Εξαρτήματα υλικού, συνδετήρες, Τύπος Shaft
προδιαγραφές 0.125" Dia x 9.000" L (3.18mm x 228.60mm) Σειρά -