Σπίτι > Προϊόντα > Πρωτότυπα, Προϊόντα Παραγωγής > Πρωτότυπο πλακέτες διάτρητες > PRT-13268
PRT-13268
PRT-13268
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PRT-13268 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PRT-13268
Κατασκευαστής SparkFun
Περιγραφή BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PRT-13268 Κατασκευαστής SparkFun
Διαθέσιμη ποσότητα 12738 pcs Φύλλο δεδομένων PRT-13268~
Κατηγορία Πρωτότυπα, Προϊόντα Παραγωγής Μέγεθος / Διαστάσεις 5.120" L x 2.680" W (130.05mm x 68.07mm)
Σειρά - Πρώτο Τύπος Διοικητικό Συμβούλιο Breadboard, General Purpose
Επιμετάλλωση Plated Through Hole (PTH) Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Αλλα ονόματα 1568-1129 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οπή διαμέτρου -
Edge Επαφές - Λεπτομερής περιγραφή Breadboard, General Purpose Plated Through Hole (PTH) Pad Per Hole (Round) 0.100" (2.54mm)