UTS712E10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UTS712E10P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | UTS712E10P |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
| Περιγραφή | CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | UTS712E10P | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 6189 pcs | Φύλλο δεδομένων | UTS Hi Seal Brochure |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Αξιολόγηση τάσης | 250V |
| Λήξη | Solder Cup | θωράκιση | Unshielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 12-10 |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon | Shell Finish | - |
| Σειρά | Trim Trio® UTS Hi Seal | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | SOU1526 | Προσανατολισμός | N (Normal) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C | Αριθμός θέσεων | 10 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount | τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | Bulkhead - Front Side Nut |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 5 Weeks |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 4.5A | Επικοινωνία Υλικό | Brass |