Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - Backshells και σφιγκτήρες καλωδίων > UT018JCL
UT018JCL
UT018JCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UT018JCL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UT018JCL
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ18 PG16
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UT018JCL Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 3165 pcs Φύλλο δεδομένων UT0xxJCS(SL) Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος Backshell, Cable Clamp
Μέγεθος νήματος PG16 θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18 Σειρά Trim Trio®
Επιμετάλλωση - Αλλα ονόματα SOU1057
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό Brass
Προστασία Ingress IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof περιλαμβάνει -
Διάμετρος - Έξω - Λεπτομερής περιγραφή Silver Connector Backshell, Cable Clamp PG16 18
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.453" ~ 0.709" (11.50mm ~ 18.00mm)