Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > MS27468T25B43PC
MS27468T25B43PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MS27468T25B43PC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MS27468T25B43PC
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 791 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MS27468T25B43PC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 791 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Green Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-38884 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 43
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy