Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > JMXFH1G12FSUDSP
JMXFH1G12FSUDSP
JMXFH1G12FSUDSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JMXFH1G12FSUDSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JMXFH1G12FSUDSP
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JMXFH1G12FSUDSP Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3091 pcs Φύλλο δεδομένων JMXFH1GxxFSxDSx Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 100V
Λήξη Solder Cup θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 1-12
Shell Material Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Σειρά JMX Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Προστασία Ingress IP50/68 - Dust Protected, Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Υλικό Copper Nickel