Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > JBXFD2J10FCSDSMR
JBXFD2J10FCSDSMR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JBXFD2J10FCSDSMR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JBXFD2J10FCSDSMR
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JBXFD2J10FCSDSMR Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1609 pcs Φύλλο δεδομένων JBX Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 830V
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 2
Shell Material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Σειρά JBX Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός J Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά Backshell, Boot Adapter στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 8A