Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > JBXFC3G22MSSDSR
JBXFC3G22MSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JBXFC3G22MSSDSR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JBXFC3G22MSSDSR
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JBXFC3G22MSSDSR Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1173 pcs Φύλλο δεδομένων JBX Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 560V
Λήξη Solder Cup θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 3
Shell Material Brass Shell Finish Chrome over Nickel
Σειρά JBX Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 22 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Polyetheretherketone (PEEK) Προστασία Ingress IP40
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5.5A