8T616F26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8T616F26PA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 8T616F26PA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
| Περιγραφή | 8T 26C 26#20 PIN PLUG |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 8T616F26PA | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1502 pcs | Φύλλο δεδομένων | 8T Series Catalog |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Crimp | θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 16-26 |
| Shell Material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 Series II, 8T | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 1792-25670 | Προσανατολισμός | A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 200°C | Αριθμός θέσεων | 26 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) | τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | - |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Προστασία Ingress | Environment Resistant | Χαρακτηριστικά | Coupling Nut |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 7.5A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |