Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 8LT519F28SN
8LT519F28SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8LT519F28SN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8LT519F28SN
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8LT 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8LT519F28SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 2045 pcs Φύλλο δεδομένων 8LT Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-20075 Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy