8LT321F16SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8LT321F16SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
| Περιγραφή | 8LT 16C 16#16 SKT RECP |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 8LT321F16SA | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1674 pcs | Φύλλο δεδομένων | 8LT Series Catalog |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Crimp | θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 21-16 |
| Shell Material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 1792-17504 | Προσανατολισμός | A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 200°C | Αριθμός θέσεων | 16 |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 13A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |