8LT321F11PD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8LT321F11PD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
| Περιγραφή | 8LT 11C 11#12 PIN RECP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 8LT321F11PD | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1481 pcs | Φύλλο δεδομένων | 8LT Series Catalog |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Crimp | θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 21-11 |
| Shell Material | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 1792-17476 | Προσανατολισμός | D |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 200°C | Αριθμός θέσεων | 11 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount | τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | Flange |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Προστασία Ingress | Environment Resistant | Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 23A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |