Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 8D517F20PB
8D517F20PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8D517F20PB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8D517F20PB
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1544 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8D517F20PB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1544 pcs Φύλλο δεδομένων MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-20
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy