Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 8D125F43SA
8D125F43SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8D125F43SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8D125F43SA
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8D125F43SA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1040 pcs Φύλλο δεδομένων 8D125F43SA-C Drawing8D Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-6352 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 43
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy