8D025W29SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8D025W29SC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 8D025W29SC |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
| Περιγραφή | 8D 29C 29#16 SKT RECP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 8D025W29SC | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1199 pcs | Φύλλο δεδομένων | 8D025W29SC-C Drawing8D Series Catalog |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Αξιολόγηση τάσης | - |
| Λήξη | Crimp | θωράκιση | Shielded |
| Shell Μέγεθος, MIL | - | Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 25-29 |
| Shell Material | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 1792-3924 | Προσανατολισμός | C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C | Αριθμός θέσεων | 29 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount | τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | Flange |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Προστασία Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Threaded | Λεπτομερής περιγραφή | 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 13A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |