Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 8D025W24PA
8D025W24PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 8D025W24PA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 8D025W24PA
Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8D 24C 12#16 12#12 PIN RECP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 8D025W24PA Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 1118 pcs Φύλλο δεδομένων 8D025W24PA-C Drawing8D Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Crimp θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24
Shell Material Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, 8D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-3889 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 24
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A, 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy