SIT9005ACE2G-28DL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIT9005ACE2G-28DL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SIT9005ACE2G-28DL Κατασκευαστής SiTime
Περιγραφή OSC MEMS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16540 pcs Φύλλο δεδομένων SiT9005
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 2.8V
Τύπος SSXO Spread Spectrum Bandwidth -3.18%, Down Spread
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά SIT9005
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος 0.030" (0.76mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Λεπτομερής περιγραφή SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA
Βασικό συντονιστή MEMS Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 141MHz